Ev dekorasyonunda salonlar ayrı bir öneme sahiptir. Konuklar salonlar da ağırlanmakta, ev sahipleri gününün birçoğu salonda geçirmektedir. Güzel bir salona sahip olarak konuklarınızı evinize hayran bırakabilir, günün yorgunluğu keyifli bir atmosfer eşliğinde sevdiklerinizle çıkarabilirsiniz. Otantik evlerden hoşlanan kişilerin son zamanlarda en çok tercih ettiği dekorasyonu türü taş duvar dekorasyonları olarak görülmektedir. Şık ve modern bir salona sahip olmak için odanızın tüm duvarlarını veya sadece bir duvarını taş duvar dekorasyon modelleri ile süsleyebilirsiniz. Taş duvar dekorasyonları genellikle daha geniş tavana sahip evlere uygulanmakta, bu evlerde gerçek ambiyansını yakalamaktadır. Taş duvarları daha çarpıcı hale getirmek için evin içerisinde bolca aydınlatma kullanmanız gerekmektedir.

taş kaplama duvarlar

Taş Duvarlarınız İle Evinizi Şımartın

Ev dekorasyonunda şıklığa ve lüks görünüme önem veriyorsanız taş duvar dekorasyon tasarımları tam size göredir. Taş duvarlara özellikle kitaplık, kütüphane rafları ve şömine çok yakışmaktadır. Eviniz geniş tavanlı ve büyükse taş duvarları en iyi şekilde kullanabilirsiniz. Taş duvarlarınıza tavan aydınlatmaları çok yakışacaktır. Güzel bir mobilya dekorasyonu ile taş duvarlarınızı olduğundan daha şık ve modern göstermeniz mümkündür. Eviniz genellikle koyu renklerden oluşuyorsa koyu renkli, açık renklerden oluşuyorsa açık renkli taş duvar kullanmanız gerekmektedir. Evinizin bir duvarını taş dekorasyon yaparken diğer duvarlarınızı duvar kağıdı ile süsleyebilir, evinizde farklılıklara yer verebilirsiniz.

Modern ve Şık Evlerin Vazgeçilmezi: Taş Duvarlar

Ev dekorasyonuna önem veren bir iç mimari tutkunuysanız bu duvarları sevmemenize imkan yoktur. Taş duvarlar farklı ve benzersiz tarzıyla konuklarınızı büyüleyecek, evinizi şımartacaktır. Taş duvarları yalnızca salonunuzda değil, banyonuzda, yatak odanızda, mutfağınızda, çocuk odasında… kısacası evin her yerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Taş duvar tasarımları evinize oldukça yeni ve dinamik bir ruh katacaktır. Taş duvarlar silinebilen yapıda olduklarından, duvarlarınız kirlendikçe duvarlarınızı silerek eskisi gibi temiz ve yeni hale de getirebilirsiniz. Taş duvarlarınız etnik desenlere sahip perdeler ile tamamlamanız isabetli bir karar olacaktır. Taş duvarlar yazın ısıyı geçirmediğinden evinizin ferah ve canlı kalmasına da yardımcı olacaktır. Taş duvarlardan güzel bir ev dekorasyonu yaparak konuklarınızın gözlerini kamaştırın.

İlginizi Çekebilir : Şık Antre Dekorasyonları başlıklı yazımızda antre, antre fikirleri ve antre tasarımları hakkında bilgiler bulabilirsiniz.(Bu yazıya 2 kez oy verildi. Toplamda 5 puan üzerinden, 5,00 aldı.)
(Sizde Puan Vermek İster Misiniz?)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

5 Yorumlar

  • Yazlık, köy evi veya yayla evleri için oldukça ideal aslında şehire uzak yerlerde de bu tarz evler harika olur.

  • stonepanel’in doğal taş dokusuna sahip, tavanlarda ve dış cephelerde dahi kullanılabilen dekoratif taş duvar kaplama panellerini inceleyin.

  • eskiden köylerde taş dvarlar vardı ve onların ustaları vardı o ustaların yaptığı duvarları kimse yapama mahalesef o güzel duvarların yerini beton yığınları aldı

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.