Küçük alanlarda büyük işler başarmak isteyenler için sihirli dekorasyon önerileri sizler için derledik! 

İster kendinizin yapabileceği ister uygun fiyatlı hazır alternatifler bulabileceğiniz harika öneriler ; dekoratif raflar

Koltuklarınızın yaslandığı duvarlar çok boş ve anlamsız geliyorsa duvarlara raf ekleyerek hem işlevsel hem de hem de görsel açıdan yeni bir tarza kavuşabilirsiniz. Raf dekorasyon fikirleri ile düşük maliyetli ve kolay uygulamalarla evinizde harikalar yaratabilirsiniz. Mutfaktan banyoya, salondan yatak odasına, çalışma odasından koridora dek raf dekorasyon fikirleri uygulamak mümkün.

Çalışma odalarımızda bulunan masamızın önü genel olarak boş kalır, bunun için bir iç mimara gerek kalmadan kendimiz birkaç raf ile bu mükemmel görüntüyü elde ederek çok uygun maliyetlerle kendi alanımızı kendimiz güzelleştirebiliriz. Açık raf sistemleri hem kullanım kolaylığı sağlar hem de oldukça şık durur.

Sadece evdeki odalarla sınırlı kalmayıp küçük veya büyük hiç farketmeksizin balkonlarınızda da bu dokunuşlarla harikalar yaratabilirsiniz.Hem alandan tasarruf hem de minimalist dokunuşlarla  hoş dekoratif bir balkon görüntüsü elde edebilirsiniz.İsterseniz çiçekleriniz için bir alan isterseniz kendi alanınızı oluşturabilirsiniz.İki halat üç adet raf sistemiyle minik saksılarınıza duvarda yer açabilir alanınızdan tasarruf edebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir : En Trend Bahçe Aydınlatma Modelleri başlıklı yazımızda bahçe aydınlatma, bahçe aydınlatma fikirleri ve bahçe aydınlatma tasarımları hakkında bilgiler bulabilirsiniz.(Bu Konuya Henüz Puan Verilmemiş. Siz Puan Vermek İster Misiniz
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.