Ev dekorasyonuna şekil veren, evin atmosferini sağlayan temel parçalardan biri de aksesuarlardır. Nasıl ki güzel bir kıyafet aksesuarsız olunca eksik kalıyorsa evlerde aksesuar kullanılmadığında eksik ve boş kalmaktadır. Evinizde aksesuar kullanırken aynı zamanda otantik bir hava oluşturmak istiyorsanız Retro aksesuarlar tam size göredir. Eskitme ahşaplardan yapılan Retro ev aksesuarları yaşanmışlık ruhu barındıran, çarpıcı ve şık aksesuarlardır. Retro ahşap aksesuarlar genellikle abajurlarda yaygındır. Retro ahşap aksesuar olarak yatak odanızda kullanmak üzere bir başucu abajuru alabilir, yatak odanızda otantik rüzgarlar esmesini sağlayabilirsiniz. Üzerinde beyaz lambası ve abajur kafası olan, alt kısmı Retro ahşaptan yapılmış güzel bir abajur yatak odanızda benzersiz bir ambiyans yaratacaktır.

otantik ev dekorasyon modelleri

Çarpıcı Retro Ahşap Aksesuarlar İle Evinizi Şımartın

Ev dekorasyonunda en önemli yerler şüphesiz oturma odalarıdır. Oturma odalarında günün yorgunluğu atılmakta, oldukça zaman harcanmaktadır. Oturma odanızın sıkıcı ve boğucu görünmemesi güne daha zinde ve enerjik başlamanızı sağlamaktadır. Güzel bir oturma odası dekorasyonuna sahip olmak için aksesuarlar olmazsa olmazdır. Evinizde Retro dekorasyon hakimse retro ahşap aksesuarlar kullanarak evinizin atmosferini değiştirebilir, sakin ve dingin bir hava yaratarak uzun günün yorgunluğunu çıkarabilirsiniz. İşten eve gelince insanlar uyuyana kadar zamanını oturma odalarında geçirmektedir. Bu yüzden iyi bir oturma odası dekorasyonu çok önemlidir. Beyaz bir oturma odası dekore ederek odanın çeşitli yerlerini ahşap retro aksesuarlar ile süsleyebilir, konuklarınızı evinize hayran bırakabilirsiniz.

Retro Ahşap Aksesuarlar İle Tarz Sahibi Evler

Evinize tarz kazandırmak aslında hiç de zor değildir. Modern ve sade bir evi küçük dokunuşlar yaparak tarz sahibi hale getirmeniz oldukça kolaydır. Bunun için en iyi önerilerimizden biri de retro aksesuar kullanımı olacaktır. Eski ağaç kalaslarından yapılan retro ahşap aksesuarlar tarz sahibi olmalarının yanı sıra yaşanmışlık ruhunu yansıtan, buram buram tarih kokan, adeta bir sanat eseri niteliğinde olan ev aksesuarları arasındadır. Retro ahşap aksesuar kullanarak evinizi olduğundan daha tarz ve stil sahibi gösterebilir, evinizde kendi tarzınızı ve zevklerinizi yansıtarak misafirlerinizi şaşırtabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir : Şık Antre Dekorasyonları başlıklı yazımızda antre, antre fikirleri ve antre tasarımları hakkında bilgiler bulabilirsiniz.(Bu yazıya 3 kez oy verildi. Toplamda 5 puan üzerinden, 5,00 aldı.)
(Sizde Puan Vermek İster Misiniz?)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.