Ofiste ve evde çok fazla yer kaplamayan katlanabilir masa modelleri son zamanların en çok rağbet gören ürünleri arasında yer almaktadır. Yerden tasarruf sağlayan, kolay kullanılabilir katlanabilir masalar özellikle ofis dekorasyonunda oldukça kullanışlıdır. Dar alanlarda rahat yaşama ortamları yaratmak isteyen kişiler duvara montelenen katlanabilir masalar sayesinde epey rahatlık yaşamaktadır. Katlanabilir masalar kullanılırken duvardan boşluğa doğru çekilen, kullanımı bittikten sonra yeniden duvara yaslanan masalardır. Özellikle dar ofislerde tercih edilmektedir. Onlarca çalışanın aynı anda iş yaptığı çağrı merkezi gibi ofislerde büyük kolaylık sağlayan masalar kullanımı bittikten sonra kapanıp alan boşluğu yaratmaktadır. Kolayca temizlenebilen duvara monte katlanabilir masalar istenildiği an duvardan sökülebilmektedir.

Mutfak İçin Duvara Monte Katlanır Masa

Mutfaklar genellikle evin en küçük bölmeleridir. Yemek masası sığmayan mutfaklar bir hayli fazladır. İç mimarlar yemek masasının sığmayacağı kadar küçük mutfaklara genellikle duvara monte katlanır masa modelleri uygulamakta, böylece yemek yerken açılarak mutfağı epey kapatan ancak yemek bittikten sonra duvara doğru katlayarak alanın genişlemesine olanak sağlamaktadırlar. İç mimari tutkunu, dekorasyonu seven biriyseniz mutfağınız ile uyumlu renklere sahip katlanır masa tercih etmenizi öneririz. Mutfağınızda kullandığınız renkler genellikle soğuk renklerse sıcak renkli masa modelleri sıcak renklerse soğuk renkli masa modelleri seçerek mutfağınıza renk ve hareket katabilirsiniz. Katlanabilir masa modelleri sayesinde mutfağınız küçük de olsa yemeklerinizi mutfağınızda yiyebilir, odalarınızın yemek kırıntıları ve lekelerinden kurtarabilirsiniz.

Genç Odası İçin Duvara Monte Katlanır Masa

Gençlerin okul hayatı uzun süre devam ettiğinden çalışma masaları gençler için oldukça önemli bir yere sahiptir. Evlerde genellikle büyük odalar oturma odası ve ebeveyn odası olarak kullanılmakta, gençlere ise evin en küçük odaları verilmektedir. Çocuğunuz odası masa sığmayacak kadar küçük veya masa konulduğu zaman çok darlaşan bir yapıdaysa duvara monte katlanır masa modelleri arasından genç odalarına uygun masa modellerini tercih etmenizi öneririz. Birbirinden şık masa modelleri arasından çocuğunuzun odasına en çok yakışan katlanır masayı tercih ederek alan tasarrufu sağlarken aynı zamanda dağınıklık ve sıkışıklıktan da kurtulabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir : Çarpıcı Orta Sehpa Modelleri başlıklı yazımızda Ahşap Orta Sehpa Modelleri, Dekoratif Sehpa Tasarımları ve Orta sehpa modelleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz.(Bu yazıya 1 kez oy verildi. Toplamda 5 puan üzerinden, 5,00 aldı.)
(Sizde Puan Vermek İster Misiniz?)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

1 yorum

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.