Modern batı kültürünü yansıtan evlerde vakit geçirmeyi seviyorsanız ahşap kasalar tam size göre. Özellikle kendin tasarla kendin yap adı altında üretilen el yapımı ev dekorasyon aksesuarları arasında büyük rağbet gören ahşap kasalar sayesinde eşyalarınızın dağınıklığından kurtulacak, rahatlıkla fazlalıklarınızı dizebileceğiniz onlarca rafa sahip olabilirsiniz. Modern, şık ve eşsiz görünüme sahip ahşap kasaları kendi zevkinize göre dekore edebilir, evinizde kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz. Ahşap kasalara çeşitli objeler yerleştirerek evinizi şımartmanız ve misafirlerinizi evinize hayran bırakmanız da mümkündür. Ahşap kasalar ile aksesuar yapımı son yıllarda oldukça popülerleşen modernizm akımının etkisiyle ortaya çıkmış, epey beğenilerek evlerde yerini almıştır. Evin her odasında ve her köşesinde bulundurabileceğiniz ahşap kasalar hayatınızı oldukça kolaylaştıracaktır.

Şık Ahşap Kasalar

Benzersiz ahşap kasaları tamamen kendi emeğinizle yaratabileceğiniz gibi bir marangozdan yardım alarak zevkinize uygun tasarımlar da yaratabilirsiniz. Ahşap kasaları evde kendi başınıza yapmayı tercih ederseniz sebze meyve kasalarını kullanabilirsiniz. Sebze, meyve kasalarını kullanarak evinizin bir köşesine masa, salonuna sehpa, portmantosuna oturma minderi ve daha birçok fikri hayata geçirebilirsiniz. Ev dekorasyon ürünleri inşa etmeyi seviyorsanız ahşap kasaları çok seveceksiniz. Özellikle çocuk odaları için oldukça işlevsel olan ahşap kasalar sayesinde çocuğunuzun dağınıklığından kurtulabilir, oyuncaklarını dizebileceği alanlar yaratabilirsiniz. Ahşap kasaları kendi beğeniniz doğrultusunda boyayarak süsleyebilir, eşsiz ve benzersiz tasarımların mimarı olabilirsiniz.

Ahşap Kasa Neler Yapılır

Ahşap kasa ile yapılabilecek ev dekorasyon ürünleri oldukça çeşitlilik göstermektedir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda ne tür bir ahşap kasa tasarlayacağınıza karar verebilirsiniz. Anahtarlarınızı asmak ve evin girişine dekoratif biblolar yerleştirmek için ahşap kasalar ile duvar rafı yapabilirsiniz. Genç kız odaları için ahşap kasalardan makyaj raf dolabı da yapılabilirken erkek çocuklar için eşyaları dizebilecekleri çeşitli raflar yapılabilmektedir. Bahçeli bir eviniz varsa ahşap kasalar için muazzam bahçe masaları tasarlamanız da mümkündür. Tasarladığınız ahşap kasa ürünlerini çeşitli renklere boyayarak kendinize özgü ve benzersiz hale getirebilir, evinizi bir hayli şımartabilirsiniz. Ayrıca ahşap kasalar ile saksılar da yapabilir, bunları evinizin çeşitli yerlerine yerleştirerek evinizin atmosferini değiştirebilirsiniz.

 

Genel Dekorasyon ile alakalı makalelerimize BURADAN ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir : Beyaz Ev Dekorasyonu Örnekleri başlıklı yazımızda beyaz çocuk odası modeli, beyaz dekorasyon ve beyaz dekorasyon modeli hakkında bilgiler bulabilirsiniz.(Bu yazıya 1 kez oy verildi. Toplamda 5 puan üzerinden, 5,00 aldı.)
(Sizde Puan Vermek İster Misiniz?)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

1 yorum

  • son dönemde ahşap kasa ile yapılan duvar rafları çok moda olmuş. özellikle modern ofisler için çok tercih ediliyorlar. göze hitap ediyor.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.