Ev dekorasyonunda genellikle salon ve yatak odalarına önem verilmekte, banyoları dekore etme fikri çoğu kişinin aklına gelmemektedir. Günün yorgunluğunu atmayı sağlayan banyoların dekorasyonu oldukça önemlidir. Sıkıcı bir banyoda vakit geçirmek canınızı daha sıkarak kendinizi daha kötü hissetmenize neden olacaktır. Bu yüzden banyonuzu mümkün olduğunca kendi tarzınıza hitap edecek ve sıkıcı olmayacak şekilde dekore etmenizde fayda vardır. Bohem banyo dekorasyonları bohem renkler ve dokular kullanarak elde edilmektedir. Bohem banyolar oldukça karışık ve bol aksesuarlı banyolardır. Bohem banyolarda duvar desenleri ve dekoratif motiflerin yer aldığı tabloların kullanımı oldukça yaygındır. Bohem banyo dekorasyon fikirleri arasından banyonuzun boyutuna uygun bir banyo fikri seçerek dekorasyon işlemlerinize başlayabilirsiniz.

renkli bohem tarzı dekorasyonlar

Bohem Banyo Dekorasyonu Nasıl Yapılır

Bohem banyo dekorasyonu yapmak için olabildiğince çok sayıda boho banyo aksesuarı kullanmanız gereklidir. Bohem banyo duvarınızı turkuaz, koyu mavi, turuncu, soft pembe, haki yeşili, eflatun gibi renklere boyayabilirsiniz. Boya üzerine çiçek motifleri ve geometrik desenler yaparak eşsiz bir duvara sahip olabilir, saatlerce banyo keyfi sürerek günün yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz. Bohem banyolar da aynalar oldukça önemli bir yere sahiptir. Büyük ve çeşitli motiflere sahip çerçevesi olan aynaları banyonuzda kullanarak banyonuzun ışıltısını arttırabilirsiniz. Büyük saksılar, çiçekler ve ağaçlar bohem banyoların olmazsa olmazıdır. Bohem banyonuza uyumlu bir avize takarak konuklarınızı banyonuza hayran bırakabilirsiniz.

Bohem Banyo Dekorasyonu İle Konuklarınızı Şaşırtın

Günümüzde herkes klasik dekorasyonları tercih etmekte, kendi tarzını yansıttığı dekorasyonları yoğun olarak kullanmamaktadır. Bohem tarzları seviyorsanız bu klişelerin dışında durarak evinizi bohem tarzda dekore edebilir, şaşırtıcı ve eşsiz bir dekorasyona sahip olabilirsiniz. Bohem dekorasyonlar yalnızca salonlarda değil evin her köşesinde kullanılmaya elverişli dekorasyonlardır. Bohem banyo tasarımları son zamanlarda oldukça rağbet görmektedir. Banyo duvarını bohem renklere boyayarak üzerine çiçek motifleri yaparak, perdelerinizi etnik desenlerden seçerek, duvarlarınıza büyük çerçeveli aynalar yerleştirerek Bohem banyo dekore etmeniz oldukça kolay olacaktır. Bohem banyonuzu doğal parfümler ve etnik kokular ile süsleyerek banyonuzda boho tarzını yansıtabilir, konuklarınızı banyonuza hayran bırakabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir : Fonksiyonel Küçük Banyo Dekorasyonları başlıklı yazımızda küçük banyo dekorasyonları, küçük banyo resimleri ve küçük banyo tasarım fikirleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz.(Bu yazıya 2 kez oy verildi. Toplamda 5 puan üzerinden, 5,00 aldı.)
(Sizde Puan Vermek İster Misiniz?)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.