Ev dekorasyonu yapılırken tavanlara işlem yapmak genellikle akla bile gelmemekte, tavanlar olduğu haliyle kullanılmaktadır. Oysa güzel bir tavan dekorasyonu evleri olduğundan daha büyük ve şık göstermek için oldukça iyi bir fikirdir. Tavanlar evin hacmini genişleten, eve şıklık ve zenginlik katan en temel ögelerdir. Evinizi hangi stilde yaparsanız yapın tavanınız bir stile sahip olmadıkça ev dekorasyonunuz boş ve yavan görünmeye devam edecektir. Bu sebeple tavan dekorasyonu çok önemlidir.  Evinize farklı tavan dekorasyonları uygulayarak evinizi şık ve modern bir görünüme kavuşturabilir, konuklarınızı evinize hayran bırakabilirsiniz. Evlerin şıklığına şıklık katan tavan dekorasyon modelleri ofisler için de uygulanabilen kullanışlı ve estetik dekorasyonlardır.

Tavan Dekorasyonunuzla Evinizi Şımartın

Ev dekorasyonunda genellikle tavanlar es geçilmekte ve olduğu haliyle kullanılmaya devam edilmektedir. Evinizin dekorasyonuna önem veren bir iç mimari tutkunuysanız tavan dekorasyonu tam size göredir. Işıltılı ve gösterişli evlerden hoşlanıyorsanız bolca aydınlatma içeren tavan dekorasyonları yapabilirsiniz. Tavan dekorasyonları kartonpiyerler kullanılarak yapılmakta, aralara aydınlatmalar yerleştirilmektedir. Oturma odası tavan dekorasyonu yaparken iç kısımlara istediğiniz renklerde aydınlatma yerleştirebilir, akıllı kumanda sayesinde renk değişikliği yapabilirsiniz. Huzurlu ve dingin bir oda dekore etmek istiyorsanız mavi tavan tasarımını tercih etmenizi öneririz. Beyazın eşsiz berraklığı ile saf bir görüntü oluşturan mavi evinize eşsiz bir görünüm kazandıracaktır. Tavan dekorasyonları arasından mobilyalarınıza en çok uyan modeli seçerek evinizi güzelleştirmeye başlayabilirsiniz.

En Güzel Tavan Dekorasyonu İle Eviniz Işıl Işıl

Tavan dekorasyonunda kullanılabilecek diğer bir güzel dekor ise yıldız dekorudur. Özellikle yatak odası tavan dekorasyonu için oldukça güzel bir atmosfer yaratan ışıklı tavan dekorasyonu, geceleri gökyüzünde yıldızları izliyormuşçasına bir görüntü oluşturmaktadır. Yatak odanızda günün yorgunluğunu atarken aynı zamanda güzel bir dekorasyonu izlemek istiyorsanız muhakkak bu dekoru tercih etmelisiniz. Yatak odası tavan dekorasyonları arasından yatak odanızın atmosferine ve ruhuna uyan bir dekorasyon seçerek uykularınızı daha keyifli hale getirebilir, eşsiz bir eve sahip olabilirsiniz. Tavan dekorasyonlarını yalnızca yatak odası ve salonlarda değil, çocuk odası, mutfak, banyo gibi evin diğer odalarında da kullanabilir, konuklarınızı evinize hayran bırakabilirsiniz.

Genel Dekorasyon ile alakalı makalelerimize BURADAN ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir : Afrika Stili Ev Dekorasyonuyla Tarzınızı Yansıtın başlıklı yazımızda afrika stili ev dekorasyonları önerileri, afrika stili ev dekorasyonu ve afrika stili tasarımlar hakkında bilgiler bulabilirsiniz.(Bu yazıya 1 kez oy verildi. Toplamda 5 puan üzerinden, 5,00 aldı.)
(Sizde Puan Vermek İster Misiniz?)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.