Dekorasyon Duvar Kağıtları Mutfak Dekorasyonu Mutfak Duvar Kağıtları

Mutfak için sıradışı 12 duvar kağıdı önerisi!

Tarafından yazılmıştır METİN YEŞİL

Buzdolabınızı Duvar Kağıdıyla Kaplayın


Buzdolabı kapılarını güzel bir duvar kağıdıyla kaplayarak sessiz bir mutfağa beklenmedik bir desen katın. Bu resimde, yorgun beyaz buzdolabına büyük ölçekli, elle çizilmiş bir çiçekle yeni bir hayat verdi. Kendin Yap yükseltmesini tamamlamak için, suya dayanıklı olması için geleneksel duvar kağıdını duvar kağıdı macunu ile uyguladı ve poliüretan ile kapladı.

Çiçekli Duvar Kağıdı ile mutfağınızı canlandırın

Şarkıcı-söz yazarı Holly Williams, modern kırsal çiftlik evi mutfağı için klasik mavi dolabını beklenmedik bir metalik siyah-beyaz duvar kağıdıyla eşleştirdi. Çiçek deseni geleneği korurken, metalik kaplamanın parlaklığı modern bir hava katıyor.

Çilekli mutfak duvar kağıdı

Taze toplanmış ürünlerle dolu bol sepetlerden daha çekici ne olabilir? En sevdiğiniz meyve ve sebzelerin çiftlik tazeliğini bir grafik duvar kağıdıyla mutfağınıza getirin. Bu neşeli çilek baskısı, sadece bir parça nostalji ile eğlenceli renkler getiriyor.

Ekose mutfak duvar kağıdı

Mutfağa ince bir desen ve görsel doku eklemek için klasik bir ton üzerine gri ekose duvar kağıdı seçin. Diğer dekoratif unsurlara baskın gelmeden mutfağınıza kişilik kazandırır, renkli sofra takımlarının ve sanatın hala merkezde olmasına izin verir.

Limon sarısı mutfak duvar kağıdı

Sıkıcı bir köşeyi davetkar bir mutfak içi yemek alanına dönüştürmek için duvar kağıdını kullanın. Burada, canlı bir limon desenli duvar kağıdı, aydınlık ve neşeli bir kahvaltı mekanı için sahneyi hazırlar. Tebeşir tarzı boya ile boyanmış sandalyeler ve havadar kafe perdeleri ile palete devam edin.

Mavi mutfağınız duvar kağıdı

Sadece bir duvarı duvar kağıdıyla kaplayarak mutfağınıza güzel bir odak noktası verin. Bir desen seçerken sıradışı düşünmekten korkmayın. Bu havadar ak balıkçıl tasarımı gibi size hitap eden bir tasarımla mutfağınızın kişiliğinizi yansıtmasına izin verin. Mutfak çalışma alanlarında güzel ve pratik beyaz metro fayansı kullanarak renk seçimlerinizi daha da etkili hale getirin.

Mavi ve beyaz mutfak duvar kağıdı

Hiçbir renk kombinasyonu, özellikle bir mutfak için mavi ve beyazdan daha fazla sevilmez. Mevcut tüm güzel transfer gereçlerine, süngerlere ve chinoiserrie seramiklerine bakın. Mutfağınıza mükemmel bir şekilde kaplanmış mutfak koleksiyonlarından oluşan bir koleksiyon için taze bir his veren bir fon sağlamak için canlı mavi-beyaz renk tonunda eğlenceli bir desen seçin.

Meyve desenli mutfak duvar kağıdı

Evinizin çalışkan faydacı alanları sıkıcı olmak zorunda değil. Bunun yerine, mutfak kilerinizi kendi gizli mücevher kutunuza dönüştürmek için güzel bir duvar kağıdı kullanın. Bu raflı kiler, taze bir suluboya tasarımının duvar kağıdı kaplaması sayesinde kolayca sıkıcıdan, görenleri “vayyy” dedirtecek hale geldi.

Modern mutfak duvar kağıdı

Rustik mutfağına daha çağdaş bir hava katmak için, açık raflarının üzerindeki duvarları geometrik altıgen duvar kağıdıyla kapladı. Cesur deseni sakin gri duvarlarla dengeledi ve siyah metal akordeon aplikleri ile vurgulandı.

Mutfağınızı ışıklandıran duvar kağıdı modelleri

Bu neşeli sarı ekose gibi koyu renkli bir saklama parçasının içini açık ve parlak bir duvar kağıdıyla kapladığınızda renkli tabaklar, tabaklar ve cam eşyalar gerçekten ortaya çıkıyor. Bir hafta sonu boyunca üstesinden gelebileceğiniz kolay bir kendin yap projesidir. Bunu daha da kolaylaştırmak ve dağınık duvar kağıdı yapıştırma ihtiyacını ortadan kaldırmak için bir soyma ve yapıştırma duvar kağıdı seçin.

Mutfak tavanına da duvar kağıdı kaplayabilirsiniz

Tasarımcı Brian Patrick Flynn, cansız bir mutfak tavanını geometrik duvar kağıdı ile kaplayarak dönüştürdü. Tavanı duvar kağıdına hazırlamak için, tavanı yamalattı, zımparaladı ve duvar astarı ile astarladı. Daha kolay kurulum için soyma ve yapıştırma duvar kağıdını deneyin. Daha da fazla ilgi çekmek için Brian, yukarı dönük boyalı kile sepetleri ile sarkıt lambalar tasarladı. Elektrik kabloları ve bağlantı parçaları ip ile sarılır.

Nostaljik mutfak duvar kağıdı

Nostaljik bir vintage tarzı duvar kağıdıyla, uzun zaman önce bir çiftlik evinin kalbinin sesini uyandırın. Bu çiftlik evi mutfağının taze ve güncel görünmesini sağlamak için, tasarım firması Madcap Cottage’dan tasarımcılar John Loecke ve Jason Oliver Nixon, klasik kır duvar kağıdının havadarlığını rustik ahşap kiriş ve yumuşak mavi boyalı dil ve oluk kirişlerle toprakladı.

İlginizi Çekebilir : Mutfak İçin Çeşitli Duvar Kağıtları Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


(Bu Konuya Henüz Puan Verilmemiş. Siz Puan Vermek İster Misiniz
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.