Aydınlatma

Modern Tarzlı 10 Lambader

Tarafından yazılmıştır METİN YEŞİL
İçinize biraz ışık katmak mı istiyorsunuz? Mekanınızı aydınlatmanın en kolay yollarından biri, lamba aydınlatmasını kullanmaktır. Lambaderler , tasarım meraklılarına heykelsel bir açıklama yapma şansı veriyor. Ayrıca, aşağıdaki özellikli buluntular, tek bir ampul içeren minimalist aydınlatma gibi günümüzün en iyi trendlerinden bazılarını gerçekten göstermektedir. Görüntülerde herkes için bir şeyler var, çünkü bu seçimlerin çoğu eklektikten sanayiye kadar çeşitli stilleri tamamlayacak kadar çok yönlü. Ön plana çıkarmanızı Hazır yer lambaları ? …

Bir Ampül ile Şık Zemin Lambaları

Günümüzün üst lambalarının ve sarkıt lambalarının çoğunun bir ampulün minimalist bir endüstriyel sunumuna (ve küçük bir başkasına) sahip olduğunu fark ettiniz mi? Örneğin, West Elm’den gelen bu Lens Lambader, fabrika aydınlatmasından ilham almıştır. Bir cam gölge ve çelik taban, bu parçaya sade bir stil gücü kazandırır.

Endüstriyel zemin lambası ___ 'dan West Elm
Endüstriyel zemin lambası ___ ‘dan West Elm

Günümüzün en havalı sarkıt lambalarının kordon ve ampul yaklaşımını yönlendiren Ana White’ın bu DIY Modern Ahşap Lambaderinde Edison tarzı kablolu bir ampul bulunmaktadır. Nane yeşili kordun birleşimini ahşabın sıcak tonuyla seviyoruz:

Ana White'dan Modern DIY zemin lambası
Ana White’dan Modern DIY zemin lambası

Bir başka popüler tasarım trendi: karma materyaller! CB2’nin bu Vinç Zemin Lambasının bu kadar trend olmasının bir nedeni budur. Paul Isabella tarafından tasarlanan lamba, mat siyah ve zarif pirinçten oluşan güçlü bir kontrast tarafından yaratılan iki tonlu bir tarzın bolluğuna sahiptir. Gölge pirinç içini göz atın!

CB2'den siyah ve pirinç zemin lambası
CB2’den siyah ve pirinç zemin lambası

Lazer kesim gözyaşı desenli konik bir renk tonu, Jonathan Adler’den Havana Lambader’de ortaya çıkıyor. Ayarlanabilir bir bağlantı bu parçayı işlevsel olduğu kadar şık kılar.

Jonathan Adler'dan şık görev aydınlatma
Jonathan Adler’dan şık görev aydınlatma

Bütçeniz süper hesaplı aydınlatma için ararsa, gelen RANARP seveceksiniz IKEA $ 59.99 bir pazarlık fiyata toz kaplı çelik endüstriyel bir tasarıma sahiptir,! [ Remodelista aracılığıyla]

IKEA'dan uygun fiyatlı zemin lambası
IKEA’dan uygun fiyatlı zemin lambası

Çoklu Ampüller ile Lambaderler

Bazen zemin lambası aydınlatması yoluyla heykelsel bir açıklama yapmak için birden fazla ampul gerekir! Globüler stil, West Elm’den Kate Spade Saturday Floor Lamp’in tanımlayıcı bir özelliğidir. New York City metro giriş lambalarından ilham alan bu parça, iki parçalı bir aydınlatma çözümü için karartılmış metal ve sütlü camı bir araya getiriyor!

West Elm'den Kate Spade Lambader
West Elm’den Kate Spade Lambader

Ayarlanabilir çelik gölgeler kullanımdayken, seçtiğiniz odadaki temel özellikleri ve alanları stratejik olarak aydınlatabilirsiniz! CB2’nin bu Üçlü Zemin Lambası, Mermelada Estudio tarafından tasarlanmıştır. Çelik, tercih edilen malzemedir, ancak krom kaplama gerçekten farkedilen şeydir:

CB2'den modern krom zemin lambası
CB2’den modern krom zemin lambası

Eşsiz bir vintage tarzı modern görünüme sahip, Jonathan Adler’in Caracas Lambaderi, unutulmaz bir aydınlatma parçası için külahları ve topları mermer bir tabanla birleştirir. Pirinç çekme zincirlerini seviyorum!

Jonathan Adler'den çift gölgeli zemin lambası
Jonathan Adler’den çift gölgeli zemin lambası

Bir büyük formda birden fazla ampul bulunduğunda ne olur? Şık modern sihir. Bu Oda ve Panodaki Cortina Lambaderler, dökme demir tabanlara ve buzlu cam difüzörlere sahiptir. Pablo Pardo tarafından tasarlanan ve üç boyutta mevcut, Cortina da kısılabilir.

Buzlu cam zemin lambası oda ve tahta
Buzlu cam zemin lambası oda ve tahta

Evinizde akrilik mobilyalar olabilir ancak akrilik aydınlatma çözümlerini hiç düşündünüz mü ?! Room & Board’dan Üstü Lambader Peter Stathis tarafından Pablo Pardo için tasarlanmıştır. Bir örgü kumaş gölge bu güzel tasarlanmış pastanın üzerine krema. Fotoğraflardan söyleyemeseniz de, bu lamba maksimum parlaklık için iki ampul kullanır.

Oda ve Panodan Akrilik Lambader
Oda ve Panodan Akrilik Lambader

Çok fazla seçenek, hepsi muhteşem! Bugünün özellikli zemin lambalarından herhangi biri gözünüze çarptı mı? Aşağıda bir yorum yazarak düşüncelerinizi paylaşın.

İlginizi Çekebilir : Büyüleyici Dekoratif Tavan Aydınlatma Modelleri başlıklı yazımızda salon tavanı aydınlatma tasarımları, tavan aydınlatma ve tavan aydınlatma modelleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz.(Bu Konuya Henüz Puan Verilmemiş. Siz Puan Vermek İster Misiniz
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.