Mobilya

Modern Minimalist TV Oturma Odasını Yeniden Tanımlayan Standlar

Tarafından yazılmıştır METİN YEŞİL

Kanepenin oturma odasının tarzına ve temasına ses tonunu belirlediğine inanmakla birlikte, genel görünümü tanımlayan eğlence ünitesi veya TV Sehpası’dır. TV’siz oturma odalarının trendi her ne kadar çekici olsa da, çoğumuz hala oturma odasının ana bileşeni olarak büyük televizyonlara sahibiz. Televizyon olmadan çoğumuz Joey Tribbiani’nin bir zamanlar ünlü olarak sorduğu soruyla kaldı – Tüm mobilyalar neye işaret etti? Bugün , Porada’dan sadece oturma odası için mükemmel bir odak noktası sunmakla kalmayıp aynı zamanda sansasyonel bir tarzla yapmayı vaat eden üç muhteşem çağdaş TV Standına sahibiz.
Küçük evler için mükemmel TV Sehpası

Metal ve Camda Büyüleyici

Çarpıcı üçlüye bakışımızı başlatan Tarcisio Colzani tarafından tasarlanan harika Domino TV Sehpası . Güzel birim, şaşırtıcı işlevsellik ve uyarlanabilirlikle birlikte minimal tasarımın özüdür. Uzun bir metal direk, bu TV Sehpasının omurgasını, oturma odanızın taleplerini karşılamak üzere değiştirilebilecek isteğe bağlı cam raflarla oluşturur. Bu tasarım özgürlüğünün yanı sıra çeşitli stil ve temalara sahip oturma odaları için mükemmel kılan tasarım özgürlüğü ile birlikte bu birleşme özgürlüğüdür. Endüstriyel çatı katı dairesinden kadar Domino, hayal edebileceğiniz her ortamda evinizde.
Metal ve Camda Domino TV Sehpası
Minimal ve zarif TV standı metal direğe dayanır
Domino TV standının çok yönlü kompozisyonları
Şık TV Sehpası, zemine ve tavana mükemmel uyum sağlar

Çok Yönlü Bir Medya Merkezi

Medya Merkezi , adının tam olarak ne anlama geldiğini yapan basit ama güzel bir tasarımdır. Bu sevimli TV standı, TV için yalnızca bir alan sağlamanın ötesine geçerek, nihai eğlence merkeziniz olarak kolayca iki katına çıkarılabilir. Açıkça görülüyor ki, oturma odasına düşmüş bir eklenti değil, yatak odasında ya da bile size hizmet edebilir. Bu özel tasarımın özelliği, açık bir oturma planında TV’ye 360 ​​derecelik erişim elde etmenizi sağlayan dönen ahşap paneldir.
Ek raflar ve köşeler aksesuarlar ve kitaplar için alan sunar
Media Center'ınızı güzel vazolarla dekore edin
febbraio 2012
Meşe paneli ve depolama alanı olan bağımsız TV Ünitesi
Muhteşem döner TV Sehpası çağdaş evler için idealdir
Modern oturma odası için mükemmel, şık medya merkezi

Yardımcı Ubiqua

Güzel bir ahşap çerçeve ve sağlam cam raflarla gelen Ubiqua , minimum yer kaplarken maksimum verimlilikle ilgili başka bir TV Sehpasıdır . Şık ünite, en küçük köşelere bile sığabilir ve akıllı tasarımı ilave cam raflar eklenerek ayarlanabilir. Açık formu ve temiz çizgileri, mümkün olduğunca az görsel alan kapladığı için küçük, çağdaş daireler için idealdir. Başka bir Colzani şaheseri…
TV Sehpasının şık yapısı sayesinde az yer kaplar
Cam, TV Sehpasına görsel bir ışık verir
Hem minimal hem de işlevsel olan Modern TV Sehpası
Cool Ubiqua TV Sehpası minimal, modern bir görünüme sahip
Medya Biriminin cam raflarına daha yakından bakmak

İlginizi Çekebilir : Şık, Uzay Bilinci Modern Ev için Son Moda TV Üniteleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


(Bu Konuya Henüz Puan Verilmemiş. Siz Puan Vermek İster Misiniz
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.