Çocuk Odaları

Geri Dönüşümlü Karton Hayal Masa ve Sandalye: Çocuklarınızın Yaratıcılıklarını Devraldı!

Resepsiyon ile oynayan kız

da bunun farkındadırlar ve çocukların yaratıcılıklarını ifade edebilecekleri bir tuval olarak da iş gören çok yönlü malzemeden yapılmış bir masa ve sandalye oluşturdular. % 50 geri dönüştürülmüş (ve% 100 geri dönüştürülebilir) kartondan üretilen Imagination Set, genç Picassos’unuzun mobilyalarını kullanmasını ve çizmesini sağlar!

Uyarlanabilir ve Çevre Dostu

Justin Farr, Jordan Kepler ve Jake Disraeli, yani , Kids Imagination Furniture’yi, genç sanatçıların yaratıcılıklarını ifade etmeleri için bir çıkış noktası oluştururken çöp alanlarından uzak tutmanın bir yolu olarak tasarladı.

“Çocuklar Hayal Mobilyası, çocuklar için en üst düzey yaratıcı platform olarak sıfırdan inşa edilmiştir. Tersine çevrilebilir parçalar ve DIY ataşmanlarına dönüşen aletler sayesinde çocuklar mobilyaları hayal edebildikleri her şeye dönüştürebiliyorlar, ”diyor Cardboard Guy Jake Disraeli.

Hayal gücü Danışma Döner Kapaklar

Karton Hayal Masası

Çocuk Montaj Hayal Masası

ABD’de% 50 tüketici sonrası geri dönüştürülmüş malzemeden üretilmiştir, Imagination masası ve sandalyesi düz paketlenmiş olarak gönderilir ve evde herhangi bir yapıştırıcıya veya yapıştırıcıya ihtiyaç duymadan monte edilebilir. İşlem çocuğunuzla birlikte yapılabilir ve ona şekilleri, sebep-sonuç ve temel mühendislik konularını öğretmenin harika bir yoludur.

Eğlenceyle Organize Ol

Masanız ve sandalyeniz tamamlandığında, eğlence gerçekten başlar. Her masanın, çocukların sanat eşyalarını ve hazinelerini depolayabilecekleri küpeler vardır ve diğer mobilya parçalarının aksine, çocuklarınızı gerçekten bu parçaların üzerinde iz bırakmaya teşvik edebilirsiniz. Ayrıca, dış parçalar geri dönüşümlüdür, böylece yaratıcılık için taze bir yüzey ortaya çıkarmak için onları tersyüz edebilirsiniz.

Resepsiyon için DIY Sidetabs Sadece bazı DIY dekorasyon için bekleyen yan sekmeler bile var.

Ve dayanıklılığı merak ediyorsanız, Imagination masası ve sandalyesi 500 lb’ye dayanacak şekilde test edildi. Karton Guys göre ağırlık.

Kendi Kids Imagination mobilya setinizi sipariş etmekle ilgileniyorsanız, The Cardboard Guys şu an ilk koşusunun üretimine başlamak için para topluyor ve destekçilerine Kickstarter kampanyalarını verme şansı veriyorlar.

Fil Masası

Polka Dot Masası

Cardboard Guys’a kampanyalarında başarılar diliyoruz ve kim bilir? Her şey yolunda giderse, belki yetişkin bir masa bile gelecekteki olabilir.

Hikayeyi beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş.

İlginizi Çekebilir : İlham Verici Ekranlar: Yaratıcı Çocuk Odası için 20 Benzersiz Raf başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


(Bu Konuya Henüz Puan Verilmemiş. Siz Puan Vermek İster Misiniz
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.