Genel Dekorasyon

Duvar Dekorasyon Ürünleri Ve Hakkındakiler

Tarafından yazılmıştır Admin

Duvar Dekorasyon Ürünleri

Evin çoğu zaman dekorasyon konusunda en boş kalan alanları duvarlardır. Odanın her köşesini birçok dekoratif ürün ile doldururuz ancak duvarları unuturuz. Kültürel olarak da bu duvar dekorasyonu sanırım bizim ülkemizde pek yaygınlaşmamış bir şey. Ancak birkaç senedir artık duvar dekorasyonu da kendinden sıkça söz ettiriyor. Her ne kadar son zamanlarda yaygınlaşmaya başlamış olmasına rağmen yeni çıkan duvar dekorasyon ürünlerini hızla yakalamış durumdadır.

Peki bu duvar dekorasyon ürünleri neler, nasıl kullanılır, hangi tarz dekorasyona hangi duvar dekorasyon ürünü uyum sağlar gibi birçok soru kafamızda oluşmaya başlar. Son zamanlarda en çok hangi duvar dekorasyon ürünleri kullanılmış onlardan da sizlere bahsedeceğiz. Aslında her ne kadar evlerimizde duvar dekorasyonuna biraz geç kalmış olsak da en şık ve modern modelleri seçmeniz konusunda size yardımcı olacağız. Bakalım duvar dekorasyon ürünleri nelermiş.

Duvar Dekorasyon Ürünleri Nelerdir?

Biz genellikle duvar dekorasyonlarında aynayı çok fazla tercih ederiz. Ancak ayna haricinde birçok farklı duvar dekorasyon ürünü mevcuttur. Her ev tarzına uyum sağlayacak birbirinden şık ve güzel ürünler bulunmaktadır. İlk önce işe duvarınızın rengini belirlemekle başlayın. Duvar rengine uyum sağlayacak birden fazla ürün var. Örneğin beyaz duvar rengi her renk duvar dekorasyon ürününü kendine yakıştırabilir. Krem rengi boyanmış bir duvarda somon renkler, kahve tonları gibi pastel tonlar sevilerek kullanılır. Gelelim duvar dekorasyonlarında kullanılan dekorasyon ürünlerine.

Şık yuvarlak ya da kare tablolar, saatler, hayvan figürleri, yazılı dikdörtgen tablolar, aynalar hatta tabak şeklinde ürünler duvar dekorasyonlarında sevilerek kullanılan ürünlerdendir. Bunların yanı sıra makrome örgülü ürünlerde bohem ev dekorasyon tarzında en sevilen dekorasyon ürünüdür. Duvarınıza ya da ev dekorasyonunuza biraz renk ve değişiklik gelsin istiyorsanız kesinlikle bu ürünlere göz atmalısınız. Farklı şekillerde geometrik desenlerde duvar dekorasyon ürünleri de var. Onları da unutmamalıyız. Örneğin bulut şeklinde bir dekoratif ürün yatak odanıza çok yakışacaktır. Ya da gezmeyi seviyor ve tüm ülkeleri merak ediyorsanız dünya haritası şeklinde bir duvar dekorasyon ürünü tam size göre.

Modern tarz dekorasyonlarda genellikle bu bahsettiğimiz dünya şeklinde ya da geometrik şekillerde ürünler tercih edilir. Klasik dekorasyonda ise saat, ayna ve tabak şeklindeki dekorasyon ürünler sevilerek kullanılır. Bohem dekorasyonda kesinlikle makrome ürünler en çok tercih edilen ürünlerden. Led dekorasyon ürünleri de kullanabilirsiniz. Bu aslında biraz sa sizin ev dekorasyon zevkinize ve hayal gücünüze kalmış bir durum. Bir de sizlere bu duvar dekorasyon ürünlerinin fiyatlarından bahsedelim. Ayna modelleri genellikle fiyatları uygun olan dekoratif ürünlerdendir. Tablolar da aynı şekilde hatta bazı küçük tablolar set halinde bile çok uyguna satılmaktadır. Fiyat aralıkları 30-50TL arasında olduğunu söyleyebiliriz. Ancak tasarım ürünlerin fiyatları genellikle biraz daha pahalı olabiliyor. 200 den başlayıp daha da yükseliyor.

Dekoratif Büyük Duvar Saatleri buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir : Bohem Dekorasyon Modeli Olarak Makrome Kullanmak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


(Bu Konuya Henüz Puan Verilmemiş. Siz Puan Vermek İster Misiniz
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.