Dekorasyon Doğum Günü Süslemeleri Genel

Çocuğunuzun doğum günü için 10 dekorasyon önerisi!

Mickey Mouse masa süslemeli doğum günü konsepti
Tarafından yazılmıştır METİN YEŞİL

Çocuğunuza konsept doğum günü yapmak istiyorsunuz fakat ne yapacağınız konusunda emin değil misiniz? İşte kız ve erkek çocukları için yaratıcı ve güzel görünüm sağlayan doğum günü süslemeleri.

Yarış Arabası Cupcake süslemeleri

Çocuğunuzun doğum günü süslemelerinde keklerin de dekorasyona ihtiyacı var! Yarış arabası süslemli bu cupcake tasarımları, kağıttan ve lolipop benzeri çubuklardan yapılmıştır. 12 kişilik set, çocuğun yaşına göre özelleştirilmiş dört “Yakıt Doldurma” işareti, yarış arabaları ve yanan numaralarla birlikte gelir. Araba süslerini yapıştırdığınız pipetleri veya kürdanları kabarık ev yapımı keklerin içine sokun ve çocuğunuzun mutlu olmasını sağlayın.

arabalı cupcake doğum günü partisi

Süper kahramanlı balon süslemeleri

Bu yenilenen balonlarla süper kahramanların çocuğunuzun doğum günü partisine eğlence katmasını sağlayın. Süper kahraman maskelerini renkli fon kağıdından keserek bunları bir araya getirebilirsiniz. Ardından balonları ve kestiğiniz şekilleri bantlayın. Ek ayrıntıları doldurmak için bir keçeli kalem kullanın. Uçları bir iple bağlayın ve balonları parti odanızın etrafına yerleştirin. Küçük kahramanlarınız bunlarla oynarken iştahlarının açılacağından emin olabilirsiniz.

çizgi film karakterli doğum günü partisi

Çocuğunuzun doğum günü için dinazor balonlar

Evinizi (çok daha güvenli) Jurassic Park’a dönüştürmek düşündüğünüzden daha kolay. Dinozor temalı bir doğum günü partisi için bu yükseltilmiş balonlar sadece bilet. Set stilistlerimiz, popüler dinozorların (internette bir sürü ücretsiz şablon bulabilirsiniz) kafalarını, bacaklarını, kuyruklarını ve sivri uçlarını keserek, birkaç pörtlek göze yapıştırarak ve onları şişirilmiş balonlara bantlayarak yaptı. Onları ipe asın ya da otlayan bir dino gibi odanın içinde yüzmelerine izin verin. Kükreyen bir dinozor doğum günü partisi için daha fazla fikir edinin.

dinazorlu doğum günü partisi konsepti

Doğum günü süslemesi için kendi hazırladığınız çiçek süslemeler

Moana, tropik veya havuz partisi doğum günü hazırlıyor olsanız da, bu kağıt çiçekler bir zorunluluktur. Büyük, parlak ve cesur bu süslemede, çiçekleri, yaprakları ve sarmaşıkları kendiniz kağıtlarla hazırlayabilir veya bunlar önceden monte edilmiş halde satın alabilirsiniz. Bu çiçekleri, masa üstlerini süslemek, fotoğraf kabini için bir kemer oluşturmak veya çıplak bir duvarı aydınlatmak için kullanabilirsiniz.

diy yiyecek konseptli doğum günü partisi

Kişiselleştirilmiş Kağıt Pipetler

Küçük detaylar bile büyük bir etki yaratabilir. Resimde görülen tasarımda da bir araya getirilen bu kağıt pipetler bunu kanıtlıyor. Onları yapmak için, doğum günü çocuğu veya kızının birkaç fotoğrafını yazdırmanız yeterlidir, aynı resmi veya farklı resimler olabilir ve yüzün etrafında biraz boşluk bırakabilirsiniz. Kesiğin üstüne ve altına bir delik açın, ardından deliklerden bir kağıt pipet geçirin. Yapışkan numaralarla birkaç pipet karıştırın ve bunları içecek masanızda bir kavanozda sergileyin. İşte denemek isteyeceğiniz bazı kendin yap doğum günü süsleri.

doğum günü için özel kayıt pipet tasarımı

Hayvanlı doğum günü partisi süslemeleri

Bu dekorasyon setiyle bir hayvanat bahçesi veya vahşi hayvan doğum günü partisi için ihtiyacınız olan her şeyi elde edin. Bu hepsi bir arada sette bir balon çelenk, “party animal” altın harfli balonlar, gökkuşağı doku püskülleri, kağıt mendil konfeti, parıltılı pasta bulunur. Şimdiye kadar sahip olduğunuz en kolay parti düzeni için toppers ve puantiyeli mini parti şapkaları da kullanabilirsiniz. Tüm sete ihtiyacınız yoksa, her bir ürünü ayrı ayrı da kullanabilirsiniz. Bu hayvan şekilli ikramlardan birkaçını yaparsanız, çocuğunuz da çılgına dönecektir!

hayvan konseptli doğum günü partisi süslemesi

Köpek ve kedi konseptli doğum günü süslemeleri

Küçük çocuğunuz evcil hayvanıyla kucaklaşmayı seviyorsa, bir yavru kedi ve köpek yavrusu partisinden daha iyi bir tema olamaz. Bir tatlı veya atıştırmalık masasının arkasında kullanılabilir ve mükemmel bir fotoğraf fırsatı yaratır. Masayı köpek kaselerinde servis edilen bazı ev yapımı ikramlarla, eşleşen yer kartlarıyla ve bir veya iki doldurulmuş hayvanla doldurun. Neye hizmet edeceğinize mi takıldınız? İşte yiyecek konusunda hassas olanların bile seveceği bazı doğum günü partisi yemek fikirleri.

köpek ve kedi süslemeli doğum günü konsepti

Mickey Mouse konseptli doğum günü süslemeleri

Bu, tatlı ilk doğum günü dekorasyon seti, bir büyük Mickey Mouse standı, iki küçük fare kulak standı ve 20 parçalı bir konfeti paketinden oluşmaktadır. Standları, bir içecek masasını veya bir fotoğraf kabinini doldurmak için masaların üzerinde merkez olarak kullanın ve konfetileri küçük ellerin ulaşamayacağı yerlere dağıtın. Bu Mickey süslemeleri, bu Minnie Mouse şeklindeki parti yiyecekleriyle iyi eşleşecektir.

Mickey Mouse masa süslemeli doğum günü konsepti

Unicorn Parti Bardakları

Tek boynuzlu at veya prenses partisine uygun yapılan bu sihirli tek boynuzlu at kağıt bardaklar çok şirin. Onları yapmak için birkaç uzun şerit toplayın, ikiye katlayın ve şeritleri birbirine düğümleyin. Kuyruğun etrafına bir fiyonkla başka bir şerit bağlayın, ardından üzerine kalemle çizilmiş bir göz ile bir kağıt bardağa sıcak silikon ile yapıştırın. Pipet için, bir parça gümüş veya altın yaldızlı karalama defteri kağıdını yuvarlayın, üstte bir delik bırakın ve bant veya sıcak silikonla sabitleyin. Kornayı bir kağıt pipetten geçirin ve bir bardağa ekleyin. Tek boynuzlu at temalı bir doğum günü partisi için daha sihirli fikirlere bir göz atın.

unicorn parti bardakları

Uzay Partisi Asma Süslemeleri

Bu asılı gezegenler ve roket gemileri seti ile uzak galaksileri keşfedin. Bu seti parlak veya metalik kağıttan yapabilirsiniz, böylece gezegenler ve gemiler konuklarınızın üzerinde dönerken ışığı yakalar. Bu dünya dışı partiyi veriyorsan, bu arkadaş canlısı uzaylı keklerini de yapmalısın.

uzay temalı doğum günü partisi süslemeleri

İlginizi Çekebilir : Mutfak için sıradışı 12 duvar kağıdı önerisi! başlıklı yazımızda ekose duvar kağıdı, modern duvar kağıdı modelleri ve mutfak duvar kağıtları hakkında bilgiler bulabilirsiniz.(Bu Konuya Henüz Puan Verilmemiş. Siz Puan Vermek İster Misiniz
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.