Ev Tekstili Mutfak Tekstili

Birbirinden Şık Mutfak Perdesi Tasarımları

Tarafından yazılmıştır Admin

Birbirinden Şık Mutfak Perdesi Tasarımları

Evde genel olarak ele aldığımızda mutfakta en çok vakit geçirenlerin hanımlar olduğunda hem fikir olabiliriz. Evde salondan bile çok vakit geçirilen evin bir bölümüdür mutfak. Hal böyle olunca en çok kullanılıp kirlenen yer de mutfak oluyor tabi. Onun temizliğiyle uğraşmak bir çile haline gelmesini istemiyorsanız en basından daha dizaynınızı yaparken seçecektiniz eşyaları da bunu düşünüp ona göre almanız gerekiyor.

 

Şimdilerde mutfak dizmek biraz pahallı olsa da sonrasında rahatlığını yasayacagınız konulardan kaçmamak en basında doğru bir karar olacaktır. Mutfağınızda bu kadar çok vakit geçirilirken dekorasyonu güzel ince düşünülmüş olmalıdır ki geçirdiğini vakit sizin için çile değil de keyif haline dönüşsün. Herşeyden önce mutfağınızda kendinize özel minik bir bahçe yapabilirsiniz. Fakat mutfağınızda fazla minik aksesuar bulunmaması mutfakta daha rahat hareket edebilmemiz ve çok çabuk dağılmaması açısından size daha büyük avantaj sağlayacaktır.

Mutfağınızı dekore ederken açık renkleri tercih ederseniz mutfak olduğundan geniş ve ferah görünecektir. Katlanabilir mutfak masaları kolay temizleyebilir tezgah set üstü. Ocak aksesuarlar pencere konumu olsun bunların hepsi tek tek üzerine düşünülüp karar verilmesi gereken konulardır. Bunların hepsine karar verdikten sonra eminim ki konu perdelere gelecektir. Aydınlanan güneş gören bir ev herkesin isteyebileceği ve doğru olan bir karardır. O yüzden perdeler aslında mutfakta ince düşünülmesi gereken en önemli unsurlardan biridir.

Perdenizin rengini ister mutfağınıza uygun bir şekilde tercih edip mutfakla uyum yakalayabilir istersenizde aykırı bir renk seçip renkler arasında ki kontrast uyumu sağlayabilirsiniz. Perde modeli seçiminde sınırsız seçeceğiniz olduğunuda unutmayın dökümlü perdeler store perdeler gibi birçok seçenek karşınıza çıkacaktır mutfağınıza en uygun olan modern bir perde seçerek hem mutfağınıza ayrı bir hava katmış hemde günümüze uyum sağlamış olursunuz.

Mutfak perdenizi seçerken dikkat etmeniz gereken bir ayrı hususta kir konusudur. Yemek yapılan bir ortam da duman koku kir oldukça fazla olacağından koku tutmaz ve ayrıca kir tutmaz özellikteki perdeleri tercih etmeniz en doğru karar olacaktır. Bu tip perdeler normale göre fiyat bakımından bir tık yüksek olsada o rahatlığa eriştiğinizde emin olun verdiğiniz paraya asla pişman olmayacaksınız. Her tarz dekorasyona uygun perde modeli de vardır. Son zamanlarda en çok kullanılan modeller rustik, fon ve stor perde modelleridir. Bu perde modellerini mutfakta da gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Mutfağınızı oldukça şık gösterecektirler. Evinizin dekorasyon tarzına en uygun olan birbirinden şık perde modelleri için görsellerimizden yardım alabilirsiniz. Bunların yanı sıra jaluzi perdelerde mutfakların vazgeçilmezi. Kullanımı oldukça kolaydır.

Amerikan Tarzı Mutfak Dekorasyonu Ve Fiyatına buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir : Eviniz İçin En Yeni Perde Modelleri Ve Çeşitleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


(Bu Konuya Henüz Puan Verilmemiş. Siz Puan Vermek İster Misiniz
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.