Tasarım Fikirleri

Aşk Ayı için Pembe ile süsleyin!

Tarafından yazılmıştır METİN YEŞİL

Hey arkadaşlar! Bugün sizlerle farklı bir DIY türü paylaşmak için buradayım – bir değişiklik için evinizde biraz alışveriş gerektiren tür! Hiç evini aldın mı? Onu her zaman yaparım. Bir oda ne zaman biraz yenilenmeye ihtiyaç duysa, “yeni” bir görünüm oluşturmak için etrafta neler taşıyabileceğimi görmek için evimin etrafına bakmaya başladım.
Pembe ile Nasıl Dekore Edilir: mumlar
Bu sefer, görünüm pembe! üzereyiz ve bu ay pembe rengi yılın diğer zamanlarından daha fazla görüyoruz! Biraz sevimsiz ve çocukça gelebilir, ama nasıl şık göründüğünü ve eğlenceli görüneceğini göstermek için buradayım!
Pembe ile Nasıl Dekore Edilir

Çiçekleri kullanın (Doğal veya Değil)

Evinize pembe getirmenin en doğal yollarından biri, çiçek kullanmaktır, çünkü Tabiat Ana güzel renkler yapar, değil mi? Şimdi, ne yazık ki, evde her zaman taze çiçek alamıyoruz, bu yüzden yaptığım gibi ipek çiçeklere başvurmakta özgürsünüz:
Pembe ile Dekore Etme: Nötrlerle karıştır
Şakayıkların içinde bulunduğu vazoların eski bir Decoist DIY projesinin ürünü olduğunu göreceksiniz – boyalı mason kavanozları ! Bunlar harika çünkü bunlar nötr bir renk ve şekli basit. Böyle parlak bir renk poponuz olduğunda, etrafındaki şeyleri sakin tutmak bazen daha da öne çıkması için iyi bir yoldur!
Pembe ile Nasıl Dekore Edilir: çiçek detayı

Peynirli Olma

Yastıklar bir şeyleri değiştirmenin ve sıcak pembe getirmenin harika bir yoludur, özellikle de böyle büyük ve nötr bir koltukta! Bir IKEA’nın bulduğu bu yastık harikadır, çünkü peynirin sevimsiz ya da çok sevindirici olmadan rengi getirir. Kalp yok, kabartmak yok – sadece seçim rengimizle sevimli bir yastık.
Pembe ile Nasıl Dekore Edilir: yastık

Küçük düşün!

Bazen belirli bir renkle başarılı bir şekilde dekore etmek tüm ayrıntılarda gizlidir. Küçük (gerçekten küçük demek) aksesuarları düşünün. Kapakta pembe bir dergi görüntülemek için seçim? Kazara değil. Sadece her şeyi bir araya getiriyor.
Pembe ile Dekore Etmek: çiçek kullanmak
Maçlar nasıl? Kasten pembe bir ipucu ile kibrit aldım, daha sonra onları küçülttüm ve bir çay fincanı içine yerleştirdim. Bu, bir renk ipucu getirmeyi deneyebileceğiniz süper hızlı bir DIY. Çay fincanı ve tabağı vintage ve nötrdür, bu nedenle maçlar beklenmedik bir yerde tek başına durur. Onları nasıl aydınlatıyorsun? Tabağın tabanına bir parça ince zımpara kağıdı yapıştırın!
Pembe ile Dekore Etme: maçlar
Kitaplar bir başka harika yoludur, ancak her zaman doğru renkte kitaplara sahip olamazsınız. Çözüm? Biri bir miktar sarma kağıdı ile kapatın ve işte!
Pembe ile Nasıl Dekore Edilir: kitap kapakları

Diğer Renkleri Kullan

Ne? Diğer renkler? Evet! Birkaç başka güçlü renk getirirseniz, pembe hala göze çarpacak, ancak sadece pembe ile dolu bir oturma odanız olmayacak! Bu durumda, aksan olarak mor ve yeşil kullandım. Sevgililer Günü için beklediğiniz renkler değil, değil mi? Yer imi olarak kullanmak için yeşil bir kurdeleyi kesmek için bile gittim.
Pembe ile Nasıl Dekore Edilir: detaylar

Tarafsızları Unutma

Fırfırlı pembeyi topraklayacak bir şeye ihtiyacınız var ve bir kanepe gibi büyük bir mobilya parçası, hatta büyük bir halı bunu yapacak. Peki ya diğer aksesuarlar? Görünümü çok şık tutmak için benzer tonlarda olanları seçin. Nötrlerim olarak altın, siyah ve beyazı seçtim, çünkü onlar çok klasik!
Pembe ile Nasıl Dekore Edilir
DIY boyalı bardaklarda da dikkatinizi çekmiş olabilirsiniz. Onları bir vintage pirinç tepsiye yerleştirdim ve diğer vintage eşyaları (şamdanlar ve dergi tutucu) ve kişisel bir dokunuş için bir seyahat hatırası kullandım.
Pembe ile Nasıl Dekore Edilir: sehpa
İşte buyur. Pembe ile süslemenize yardımcı olacak beş ipucu! Şimdi, ihtiyacınız olan tüm araçlara sahip olduğunuza göre, deneyecek misiniz?

İlginizi Çekebilir : Pırıl pırıl siyah ve altın 15 zarif dekorasyon fikirleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


(Bu Konuya Henüz Puan Verilmemiş. Siz Puan Vermek İster Misiniz
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.