Tasarım Fikirleri

5 Düşük Bakım Gerektiren Houseplant Alternatifleri

Benim gibi bir şeyseniz, iç mekan bitkilerine gelince yeşil bir baş parmağınız olmayabilir. Ya da belki yaparsınız, ama alanınız çok fazla doğal ışık almaz. Bugün, iç mekanınıza çok fazla güçlük çekmeden doğal güzellik katan, ev bitkileri alternatifleri üzerindeki spot ışığı parlatıyorum . Kurutulmuş bitkilerden bitki temalı sanat eserlerine, aşağıda pek çok az bakım gerektiren seçenek bulacaksınız. Daha yakından bakmak için hazır mısınız?…

Kurutulmuş Bitkiler

Burada açık olmamak, ancak başka bir canlı bitkiye binmek istemiyorsanız, neden güzel korunmuş ölü bir bitkiye sahip değilsiniz ?! Sraspedia gibi bazı seçimler, güzel kuru ve renk dolu. Billy ball olarak da bilinen craspedia genellikle Michael’s gibi el sanatları dükkanlarından satın alınabiliyor. Veya aşağıdaki gibi şık bir düzenleme satın alabilirsiniz (Etsy mağazasından Flores del Sol’dan ):

Etsy shop Flores del Sol'dan craspedia düzenlemesi
Etsy shop Flores del Sol’dan craspedia düzenlemesi

Yeşil doğanın kurutulmuş bitkilerini arıyorsanız, korunmuş Şimşir topiarileri deneyin. Evet, aşağıdaki resimde göründüğü kadar güzeller! Gerçekten canlı şimşir görünümüne sahipler ve her seferinde bir süre suyla tükürdükleri bir yana (satın aldığınız yerin talimatlarını kontrol edin), bunlar kesinlikle bakım gerektirmeyen “bitkiler”! Aşağıdaki şimşir topiaries altı bir dizi gelir ve Antik Çiftlik Evi aracılığıyla kullanılabilir.

Antique Farm House'dan Korunmuş Şimşir Topiaries
Antique Farm House’dan Korunmuş Şimşir Topiaries

Sahte Sulu Meyveler

Sahte yeşilliklerin zorlu dünyasına girecekseniz, sulu meyveler başlamak için harika bir yer. Parlak yuvarlak formlarından dolayı, doğal sulu meyveler neredeyse gerçek dışı görünüyor. Bu yüzden gerçek dışı sucullar oldukça doğal görünüyor! Pottery Barn’dan gelen bu Sahte Eşek Kuyruğu İzi Etli , az bakım gerektiren “yeşillik” in en iyisidir.

Pottery Barn'dan sahte etli bitki
Pottery Barn’dan sahte etli bitki

Sahte yeşillik gerçeği kapatmak için başka bir ipucu? Büyük bir plastik-y karma bitki örtüsü düzenlemesinden ziyade basit bir ifadeye gidin. Bir Altın Bahçeden bu sahte sulu meyveler bir sonraki seviyeye “basit ve şık” olur…

Etsy mağazasından yapay succulents Golden Garden
Etsy mağazasından yapay succulents Golden Garden

kristaller

Doğal harikaları kristaller kadar ilginç ve gizemli olarak düşünmek zor. Bu nedenle, mekanınızı açık havada eşsiz bir cazibe ile canlandırmak açısından mükemmel bir alternatif! Bu kristal üçlüsü, gerçekten Design Love Fest blog yazarı Bri Emery’nin yatak odasında parlıyor. En iyi bölüm: bit pazarı ve eski dükkanlar.

Altın bir tabak içinde kuvars kristalleri üçlüsü
Altın bir tabak içinde kuvars kristalleri üçlüsü

Urban Outfitters’tan birkaç tane rock ve mineral örneği aldım ve kalitesi ve büyüklüğü ile çok memnun oldum. Bu Beyaz Kuvars Kristalleri bir coğrafi cam teraryumda harika görünürdü, öyle değil mi ?!

Urban Outfitters'dan kuvars kristalleri
Urban Outfitters’dan kuvars kristalleri

Bitki Temalı Yapıt

Duvarlarınız için yeşil bir patlama arıyorsanız, bitki temalı çizimleri mekanınıza eklemeyi deneyin. Urban Outfitters tarafından sunulan rüya gibi seçimlere bayılıyorum. Bu Myan Soffia La La Land Sanatsal Reprodüksiyon tropikal tarzı eve getirmek için kolay bir yoldur:

Kentsel Kıyafetlerden Palmiye Ağacı Sanatı
Kentsel Kıyafetlerden Palmiye Ağacı Sanatı

Urban Outfitters Yaz Kareleri Sanat Baskısı , yazın tembel ve puslu günlerinin yemyeşil bir çekiciliğini çağrıştırıyor. Yeşili getir!

Urban Outfitters'tan Yazlık sanat baskısı
Urban Outfitters’tan Yazlık sanat baskısı

Hava Tesisleri

Biliyorum, bu yazı gerçek bitkilere değil, ev bitkileri alternatiflerine sahip olmalıydı. Ancak hava bitkileri , özellikle toprak gerektirmediklerinden tipik ev bitkileri değildir! Ayrıca, çok küçük ve az bakım gerektiren ürünler için, özellikle cam teraryumlarda sergilendiğinde, güçlü bir yumruk attığından eminler. Etsy shop ABJ Glassworks’ten mücevher benzeri cam Zephyrus Terrariums varken kim yetiştiricilere ihtiyaç duyar?

Hava bitki teraryumları Gönderen Etsy shop ABJ Glassworks
Hava bitki teraryumları Gönderen Etsy shop ABJ Glassworks

Bu Masa Üstü Hava Tesisi Etsy dükkanından çıkan Terrarium Zen Succulent pastel tonlarla doludur. Bahsedilmez, bir cam teraryumda güzel eşyaları (bir hava tesisi dahil) akıllıca düz
enleyerek yaratabileceğiniz ilginin mükemmel bir hatırlatıcısıdır. Deniz kabuklarında güç var dostlarım!

Etsy dükkanından Pastel hava santrali teraryumu The Zen Succulent
Etsy dükkanından Pastel hava santrali teraryumu The Zen Succulent

Kurutulmuş bitkiler, sahte meyveler, kristaller, bitki sanatı veya hava bitkilerini evinizde houseplant alternatifi olarak kullanmayı düşünür müsünüz? Aşağıda bir yorum bırakarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın…

Hikayeyi beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş.

İlginizi Çekebilir : Pırıl pırıl siyah ve altın 15 zarif dekorasyon fikirleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


(Bu Konuya Henüz Puan Verilmemiş. Siz Puan Vermek İster Misiniz
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.